Ücretsiz Kargo Tüm Türkiye %5 İNDİRİM Yıl Sonuna Kadar Tüm Ürünlerde İADE / DEĞİŞİM 7 Gün İçerisinde Ücretsiz Tablo Satın Al, Fotoğraflı Yorum Yap 250 TL İndirim Kazan Ücretsiz Kargo Tüm Türkiye %5 İNDİRİM Yıl Sonuna Kadar Tüm Ürünlerde İADE / DEĞİŞİM 7 Gün İçerisinde Ücretsiz Tablo Satın Al, Fotoğraflı Yorum Yap 250 TL İndirim Kazan Ücretsiz Kargo Tüm Türkiye %5 İNDİRİM Yıl Sonuna Kadar Tüm Ürünlerde İADE / DEĞİŞİM 7 Gün İçerisinde Ücretsiz Tablo Satın Al, Fotoğraflı Yorum Yap 250 TL İndirim Kazan Ücretsiz Kargo Tüm Türkiye %5 İNDİRİM Yıl Sonuna Kadar Tüm Ürünlerde İADE / DEĞİŞİM 7 Gün İçerisinde Ücretsiz Tablo Satın Al, Fotoğraflı Yorum Yap 250 TL İndirim Kazan

Gizlilik Sözleşmesi

Tabloder Gizlilik Politikası

Son güncelleme tarihi: 25 Ekim 2023

Tabloder olarak, kullanıcılarımızın gizliliğini koruma konusundaki taahhüdümüzü önemsiyor ve kişisel bilgilerinizi nasıl topladığımız, kullanıp paylaştığımız ve koruduğumuz hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Lütfen bu Gizlilik Politikası'nı dikkatlice okuyun.

1. Topladığımız Bilgiler

a. Kayıt Bilgileri: Hesap oluştururken verdiğiniz ad, e-posta adresi, kullanıcı adı gibi bilgileri toplarız.

b. Ödeme Bilgileri: Ürün satın alırken kredi kartı bilgileri veya diğer ödeme yöntemlerine ait bilgileri toplayabiliriz.

c. İletişim Bilgileri: Size hizmet sunmak veya size bilgi vermek amacıyla kullanabileceğimiz iletişim bilgilerinizi toplayabiliriz.

d. Kullanım Bilgileri: Web sitemizi ve hizmetlerimizi nasıl kullandığınıza dair bilgileri otomatik olarak toplarız. Bu, IP adresiniz, tarayıcı türünüz, işletim sisteminiz ve ziyaret ettiğiniz sayfaları içerebilir.

2. Nasıl Kullanırız

a. Hizmet Sağlama: Bilgilerinizi, hizmetlerimizi sunmak, hesabınızı yönetmek ve sizinle iletişim kurmak için kullanırız.

b. İyileştirme: Kullanıcı deneyimimizi geliştirmek, hizmetlerimizi özelleştirmek ve güvenliğimizi artırmak için bilgilerinizi kullanabiliriz.

c. Pazarlama: Onayınızı aldığımızda, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi tanıtmak için iletişim bilgilerinizi kullanabiliriz.

3. Bilgi Paylaşımı

a. Üçüncü Taraflarla Paylaşım: Üçüncü taraflarla, sizin onayınızla veya yasal gereklilikler doğrultusunda bilgi paylaşabiliriz.

b. Sanatçılarla Paylaşım: Satın aldığınız sanat eserleri için sanatçılarla iletişim kurmak ve ödemeleri işlemek amacıyla bilgilerinizi paylaşabiliriz.

4. Güvenlik

Tabloder, kişisel bilgilerinizi korumak için endüstri standardı güvenlik önlemlerini alır. Ancak, internet üzerinden veri iletimi her zaman tam anlamıyla güvende değildir. Bu nedenle, bilgilerinizi paylaşırken dikkatli olmalısınız.

5. Çocukların Gizliliği

Hizmetlerimiz, 13 yaşın altındaki çocuklar için tasarlanmamıştır ve bilerek çocuklardan kişisel bilgi toplamayız.

6. Gizlilik Seçenekleri

a. Hesabınızı düzenleme ve güncelleme hakkına sahipsiniz.

b. Pazarlama iletişimi almayı istemiyorsanız, bu tür iletileri devre dışı bırakabilirsiniz.

7. Değişiklikler

Bu Gizlilik Politikası zaman zaman güncellenebilir. Değişiklikler hakkında sizi bilgilendirmek amacıyla sitemizde veya e-posta yoluyla duyurular yapabiliriz.

Bu Gizlilik Politikası hakkında sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin. Teşekkür ederiz kişisel bilgilerinizi güvende tutma taahhüdümüzü paylaştığınız için.

Yükleniyor...